[ HAKKIMIZDA ]

2018 yılında 20 yıllık tecrübeye sahip Mimar Bilal BARADOĞLU ve İç Mimar Mustafa BARADOĞLU tarafından kurulan PAGU Mimarlık, fonksiyonel, estetik ve çevresiyle bütünleşen, mekânlar üretmek amacıyla tüm bilgi ve birikimlerini bu çatı altında birleştirmişlerdir.
Ofisimiz villa-konut, mağaza, kafe, restoran, otel, sosyal ve kültürel alan yapılarının tasarım ve uygulamaları yapmaktadır. Bu bağlamda projelendirme, mimari ve iç mimari mekânsal çözümlemeler, konsept tasarımı, özel mobilya üretimi, mekanik ve elektrik projelerinin hazırlanması hizmetlerini de sunmaktayız.
Projelerimizde evrensel tasarım anlayışı ile sosyal, kültürel, çevresel unsurları; sanat,bilim, psikoloji, teknoloji ve ekonomi gibi alanlarla araştırmacı ve yaratıcı bir yaklaşım ile harmanlamayı hedefliyoruz.

[ ŞİRKET STRATEJİMİZ ]

Felsefemiz

Mimari ve İç Mimari anlamda oluşturduğumuz mekanlar içerisinde bulunmaktan haz duyacağınız projelere imza atmak…

Mİsyon

Kaliteli, yenilikçi ve farklı mekanlar tasarlayarak sektörde en beğenilen ve en tercih edilen bir marka haline gelebilmek…

Vİzyonumuz

• %100 müşteri memnuniyetini sağlamak
• Erdemli ve dürüst olmak
• Kalitede bütünlüğü ve devamlılığı sağlamak
• Yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım anlayışına sahip olmak
• Gelişeme ve değişime açık olmak

Degerlerİmİz
[ referanslar ]

Bizim için neler söylerdiler

"Böyle bir yerde olma hissini asla taklit etmeyeceksiniz. Canlı minimalizm, doğal malzemeler üzerine kurulu ve canlı işlenmemiş."
Halil Erdoğmuş
e-bebek Genel Müdür
Proje öncesinde yapılan toplantılarda konuştuğumuz ve hayal ettiğimiz herşeyi gerçekleştiren Pagu Mimarlık ailesine çok teşekkür ederim.
Kazım Aydın
Sellerrunning Ortağı
Şu an 2 seneyi geçti, evimizde keyifle oturuyoruz. O kadar çok saklama alanı yarattılar ki dolap dışında herhangi bir eşya tutmuyoruz. Son olarak kullanılan malzeme kalitesinde siz isteseniz de taviz vermiyorlar. Başka bir iç mimarlık ihtiyacım olursa kesinlikle yine çalışırım.
Zafer Kavaklı
Dijital Pazarlama Müdürü
Nasıl yardımcı Olabilirim