[ MİMARİ PROJE ]

Hedefimiz, içinde bulunmaktan haz duyacağınız mekanlara imza atmak

Mimari Tasarım

Hızla gelişen dünyada farklı bakış açısı ile kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesine oldukça önem verir. Projenin gerçekleştirileceği arazinin incelenmesi, vaziyet planı ve topoğrafının çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımlarını atarız.
Rüzgârın esiş yönünden kanuni kısıtlamaların incelenmesine kadar uzanan süreçte yarattığımız tasarımın kapsamlı bir analizini sağlarız. Kütlesel ilişkiler yaratır, strüktür, fonksiyon ve estetik bileşenleri projeye işleriz. Alanlarında uzman iş ortaklarımızdan destek aldığımız tüm danışmanlıkları bir uyum ve denge içinde bir araya getirilerek projeye yansıtırız.

İç Mimari Tasarım

İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar,her mekâna bu anlayışla yaklaşırız. Bu ister bir ofis isterse bir otel odası olsun kullanıcıların mekânı nasıl tecrübe edeceğinden ihtiyaçlarına kadar tüm verilerin değerlendirmelerini yaparak bütün bu bilgiyi projemize yansıtırız. Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekânın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, yaratmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanınızı tasarlarız.

Nasıl yardımcı Olabilirim